112

Kolizja na Fugasówce. Zderzyły się dwa samochody osobowe

Wtorek rozpoczął się od kolizji na drodze wojewódzkiej nr 791 w Fugasówce (gmina Ogrodzieniec). Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście zdarzenie drogowe nie spowodowało większych utrudnień w ruchu. 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 25 sierpnia, około godz. 9.30. Na drodze wojewódzkiej nr 791 w Fugasówce (gmina Ogrodzieniec) zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga jest ruchliwa, więc od razu pojawiły się obawy, że będą utrudnienia w ruchu. Na szczęście, wszystko skończyło się jedynie na strachu. 

- Na DW791 w Fugasówce doszło do zderzenia samochodów marki citroen i fiat. Nikomu nic się nie stało. Na ten moment nie ma także utrudnień w ruchu - mówi mł. asp. Marta Wnuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Jednocześnie warto pamiętać, że w słoneczną pogodę trzeba także zachowywać wzmożoną ostrożność i nie przekraczać prędkości dozwolonej na danym odcinku drogi. Promienie słoneczne mogą nas oślepić i możemy nie zauważyć innego pojazdu lub pieszego. Bardzo łatwo jest doprowadzić do groźnej kolizji. 

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search