112

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 5 w Zawierciu. Wprowadzono nauczanie zdalne

W dniach 2-5 października w Szkole Podstawowej nr 5 w Zawierciu zajęcia nie będą odbywać się stacjonarnie. Powodem jest pozytywny wynik testu na koronawirusa u jednego z nauczycieli placówki. 

W środę, 30 września, pojawiła się informacja o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w zawierciańskich szkołach. Pozytywny wynik ma jeden z nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zawierciu. Zdecydowano, że w najbliższych dniach (2-5.10.) zajęcia w placówce przy ulicy Paderewskiego nie będą odbywać się stacjonarnie. 

-  Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie uczniów może być zagrożone, oraz decyzją Sanepidu i Organu Prowadzącego, w dniach 02-05.10.2020 r. zajęcia stacjonarne zostają zawieszone. Nauczanie będzie odbywało się w trybie zdalnym. Prosimy aby w dniu 2 i 5 października uczniowie nie przychodzili do szkoły. Nie będą realizowane zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. W związku z powyższym proszę również wstrzymać się z płatnością za obiady za miesiąc październik do 6 października - czytamy w komunikacie szkoły

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search