112

Zaginęła kobieta z Sosnowca. Ostatni raz była widziana w Koryczanach

Trwają poszukiwania 76-letniej Alicji Bocheńskiej, mieszkanki Sosnowca. Kobieta zaginęła w nocy z 17 na 18 września. Cierpi na zaniki pamięci. Ostatni raz widziana była w miejscowości Koryczany w gminie Żarnowiec.

W miniony czwartek, 17 września, Alicja Bocheńska przebywała w domu swojego kuzyna w miejscowości Koryczany (gmina Żarnowiec). 76-letnia mieszkanka Sosnowca wyszła z domu około godz. 21 i oddaliła się w nieznanym kierunku. Nie są znane jej dalsze losy. Nie ma z nią żadnego kontaktu. Policji udało się jedynie ustalić, że kobieta może poruszać się srebrnym citroenem xara na sosnowieckich numerach rejestracyjnych. 

Trwają poszukiwania kobiety. Rozpoczęto je bardzo szybko, ponieważ 76-latka cierpi na zaniki pamięci oraz schorzenia, które nie pozwalają jej na samodzielną egzystencję. Pani Alicja ma około 158 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie siwe włosy, a czasem nosi szpakowatą perukę z krótkimi włosami. W chwili zaginięcia nie miała przy sobie protezy z zębami. Ma szaro-niebieskie oczy. Nie ma żadnych znaków szczególnych. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną marynarkę z białymi supełkami. Prawdopodobnie pod nią miała koszulę nocną. 

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 8521 315 lub 47 8521 307. Można także kontaktować się z oficerem dyżurnym KMP w Sosnowcu 47 8521 255 lub 47 8521 200. 

Fot. KMP Sosnowiec

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search