112

Złodziej okradł sklep. Jego łupem padły papierosy

Previous Next

Nieznany mężczyzna wtargnął na zaplecze sklepu na ulicy Blanowskiej i dokonał kradzieży. Jego łupem padły papierosy różnych marek. Trwają poszukiwania, który spowodował straty wycenione na 850 złotych.

Okazja czyni złodzieja. Sprawca wykorzystując nieuwagę personelu wtargnął na zaplecze sklepu, gdzie dokonał kradzieży. Jego wizerunek został uchwycony przez kamery monitoringu. Wydział Kryminalny Powiatowej Komendy Policji w Zawierciu prosi mieszkańców regionu o pomoc w identyfikacji sprawcy.

W przypadku posiadania informacji na temat sprawcy prosi się o kontakt z Powiatową Komendą Policji w Zawierciu. Możliwe jest osobiste lub zdalne przekazanie informacji dzwoniąc pod numer Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu, czyli tel. 47 85 352 80. Informacje mailową wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłaszając sprawę przez formularz "Powiadom nas" na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu.

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search