Kultura

Jura Senior Festival w Porębie. To już ostatnia szansa na zgłoszenie się do konkursu

Jura Senior Festival 2020 w Porębie zbliża się wielkimi krokami. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są tylko do 10 września. Oznacza to, że zostało nam zaledwie kilka dni na zgłoszenie się do tego konkursu. 

Jura Senior Festival 2020 w Porębie to wydarzenie skierowane do utalentowanych wokalnie seniorów. Uczestnikami będą  soliści, duety, zespoły wokalne oraz zespoły wokalno-instrumentalne, których członkowie to osoby z kategorii wiekowej +50. Głównym partnerem wydarzenia jest Studio Art z Poręby, a honorowy patronat nad nim objął Ryszard Spyra, burmistrz Poręby. 

Jura Senior Festival 2020 w Porębie. Zgłoszenia przyjmowane są online 

Aby wziąć udział w Jura Senior Festival 2020 w Porębie wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową. Następnie przygotować jedną piosenkę w języku polskim, nagrać jej wykonanie telefonem komórkowym oraz zrobić sobie zdjęcie. Wszystkie pliki należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Czas na wysłanie zgłoszeń do Jura Senior Festival 2020 w Porębie mija 10 września. 

- Bardzo serdecznie zapraszam seniorów, którym muzyka w sercu gra do udziału w Jura Senior Festival - mówi Mariusz Kalaga, jeden z jurorów porębskiego festiwalu. 

Co dalej? Wyłonieni zostaną półfinaliści, których nagrania zostaną ocenione przez jury w składzie: Mariusz Kalaga, Grzegorz Poloczek oraz Jacek Silski. Oceny będą odbywać się od 10 do 15 sierpnia. Gala Laureatów Jura Senior Festival 2020 w Porębie zaplanowana jest jako wydarzenie "na żywo". Odbędzie się w piątek, 18 września, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Wydarzenie organizowane jest dzięki wsparciu w ramach konkursu „Śląskie Lokalnie 2020”.

Fot. ROI Studio

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search