Kultura

Zawiercie zamieni się w plan filmowy. Będą utrudnienia

W dniach 3-5 sierpnia Zawiercie zamieni się w plan filmowy. Na terenie miasta kręcony będzie film "Gierek", który będzie przedstawiać życie Edwarda Gierka. Mieszkańcy muszą się przygotować na pewne utrudnienia.

"Gierek" to polski film, który opowiadać będzie o życiu Edwarda Gierka. W tytułowej roli zobaczymy Michała Koterskiego, który przytył do niej aż 15 kilogramów. Ponadto, w obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Kożuchowska i Rafał Zawierucha. Jedną z lokalizacji, w których kręcone będą zdjęcia do filmu jest Zawiercie. Ekipa filmowa pojawi się w stolicy powiatu zawierciańskiego w dniach 3-5 sierpnia. Na mieszkańców czekają utrudnienia. 

W dniach 3-4 sierpnia nie skorzystamy z parkingu przy Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu. To spory problem, ponieważ to jeden z największych parkingów w naszym mieście. Jest oblegany przez pracowników dojeżdżających do pracy w centrum miasta. W tych dniach nie skorzystamy także z basenu w Zawierciu-Blanowicach. Zamknięty będzie również parking przy obiekcie. 

W dniach 4-5 sierpnia nie będzie można zaparkować samochodu przy ulicach Senatorskiej i Huldczyńskiego w Zawierciu. Miasto przygotowało mapę, na której żółtym kolorem zaznaczono parkingi, które w tych dniach muszą pozostać puste. Ponadto, 5 sierpnia w godzinach 7-12 ulica ta będzie zamknięta dla ruchu.

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search