Kultura

Zostań statystą w filmie o Edwardzie Gierku

Ruszają zdjęcia do filmu "Gierek", którego niektóre sceny będą kręcone na Śląsku i Zagłębiu. Ekipa filmowa zawita także do Zawiercia. Produkcja szuka statystów do filmu. Sprawdź, jakie kryteria musisz spełnić, aby pojawić się na "dużym ekranie".

W naszym regionie ruszają prace związane z filmem “Gierek”, czyli filmem fabularnym poświęconym Edwardowi Gierkowi. Będzie opowiadał o związanym z Zagłębiem Dąbrowskim człowieku, który w 1970 r. został I sekretarzem PZPR. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w produkcji i spełniasz jej kryteria, możesz zostać statystą. Poszukiwani są ludzie w wieku 20-65 lat.

Przewidywaną formą zatrudnienia jest umowa o dzieło, a film kręcony będzie w następujących miastach:

  • w Dąbrowie Górniczej - 30 lipca (z dodatkowym terminem przymiarki kostiumów w dniach 25 lub 26 lipca)
  • w Katowicach - 2 sierpnia (z dodatkowym terminem przymiarki kostiumów w dniach 25 lub 26 lipca)
  • w Zawierciu - 4 sierpnia
  • w Dąbrowie Górniczej - 7 sierpnia

Jeśli jesteś dostępny w powyższych terminach, chcesz przeżyć coś wyjątkowego, a przy okazji trochę zarobić, to ogłoszenie może być skierowane do Ciebie. Producenci filmu są w szczególności zainteresowaniami następującymi osobami: 

  • Panie i Panowie z długimi włosami, bez widocznych tatuaży i piercingu
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez mężczyzn bujnego zarostu, w szczególności bokobrodów i wąsów. Jednocześnie do udziału są zapraszani jedynie panowie, którzy są gotowi dokonać stałych zmian w posiadanym zaroście

Wystarczy jedynie wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., aby dać sobie szansę pojawienia się w filmie. W mailu należy załączyć swoje aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki, numer telefonu, wiek oraz imię i nazwisko. Dodatkowo należy podać, którym dniem zdjęciowym jesteśmy zainteresowani.

Fot. Pixabay

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search