Powiat

McDonalds w Zawierciu. Otwarcie w połowie grudnia

Nadal nie jest znany dokładny termin otwarcia restauracji McDonald's w Zawierciu. Biuro prasowe tej popularnej sieci zapewnia jednak, że na pewno będzie to jeszcze w tym roku. 

Jeszcze w tym roku mieszkańcy Zawiercia doczekają się otwarcia restauracji popularnej sieci McDonald’s. Będzie to pierwszy obiekt tej sieci w powiecie zawierciańskim. Restauracja, która wśród mieszkańców otrzymała już status legendy, będzie mieściła się przy rondzie na ulicy Wojska Polskiego. Zlokalizowana będzie przy zjeździe na zachodnią obwodnicę Zawiercia. Tuż obok restauracji będzie mieścić się stacja paliw Shell.

Na początku lipca tego roku ruszyły prace budowlane. Sieć McDonald’s potwierdziła wtedy, że w tym miejscu powstaje jedna z ich restauracji typu Drive, z której będą mogli również korzystać zmotoryzowani klienci. Restauracja planowo miała zostać otwarta w IV kwartale obecnego roku. I wszystko wskazuje na to, że dokładnie tak się stanie.

-Otwarcie restauracji McDonald’s w Zawierciu planowane jest na drugą połowę grudnia bieżącego roku. Dokładnej daty jeszcze nie znamy. – powiedziała nam Patrycja Pazio z biura prasowego sieci McDonald’s.

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search