Powiat

Spotkanie informacyjne z burmistrzem gminy Szczekociny zostało odwołane

Ważna informacja dla mieszkańców gminy Szczekociny. Burmistrz Jacek Lipa zdecydował się odwołać spotkanie informacyjne, które miało odbyć się 30 lipca. Swoją decyzję tłumaczy troską o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. 

Spotkanie dyskusyjno-informacyjne miało odbyć się 30 lipca (czwartek) o godzinie 18 w Szczekocinach. Poruszane miały być tematy ważne dla gminy. Mieszkańcy mieli uzyskać informacje dotyczące m.in. obwodnicy Szczekocin i Goleniów i pałacu Dembińskich. Spotkanie zostało jednak odwołane. Burmistrz Jacek Lipa swoją decyzję tłumaczy troską o bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. 

-W trosce o Państwa zdrowie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym w Urzędzie Miasta i Gminy Szczekociny dzisiejsze spotkanie z mieszkańcami jak również inne zaplanowane spotkania w najbliższych dniach nie odbędą się. Proszę wszystkich Państwa o wyrozumiałość - czytamy w komunikacie Jacka Lipy, burmistrza Szczekocin. 

Jednocześnie burmistrz podkreśla, że sytuacja nie ma wpływu na funkcjonowanie urzędu. Kontakt mieszkańców z urzędnikami jest możliwy jedynie za pośrednictwem telefonu oraz poczty elektronicznej. Prawdopodobnie wszystko wróci do normy dopiero w okolicach 15 sierpnia. Budynek zostanie zdezynfekowany. W sprawach niecierpiących zwłoki urzędnicy będą dostępni, ale po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania. 

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search