Sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca do aktywności fizycznej

Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa ma ogromny wpływ na poziom naszej aktywności fizycznej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu kierując się starym porzekadłem „sport to zdrowie” zachęca do udziału w konkursie „Moja domowa aktywność sportowa”.

Każda osoba, która chce wziąć udział w konkursie musi nagrać filmik, który będzie przedstawiał wykonywanie ćwiczeń w domu. Materiał powinien trwać około 1-2 minuty. Ważne jest aby pamiętać, że jeden uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden film, więc bądźcie kreatywni! W materiale powinny się znaleźć dane uczestnika oraz koniecznie dobrze widoczne logo OSiR Zawiercie.

Aby zgłosić się do konkursu filmik należy wysłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć na nośniku CD lub DVD do biura OSiR przy ul. Moniuszki 10 w Zawierciu. Termin składania zgłoszeń ubiega 30 listopada.

1 grudnia nadesłane filmy zostaną opublikowane na profilu facebook OSiR Zawiercie i poddane głosowaniu publicznemu, które zakończy się 12 grudnia. 5 filmów, które uzyska najwięcej reakcji (lajki, serduszka, buźki – przyp. red.) zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi.

Więcej informacji wraz z regulaminem i dokumentami dostępne na stronie www.osir.net.pl oraz pod numerem telefonu 32 67 24 337.

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search