Sport

Viret CMC Zawiercie - MTS Chrzanów. Mecz bez udziału publiczności

Viret CMC Zawiercie wraca do hali sportowej przy ulicy Blanowskiej. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa tym razem nie będzie mógł liczyć na głośny doping swoich kibiców. Spotkanie będzie jednak transmitowane w Internecie. 

W niedzielę, 25 października, Viret CMC Zawiercie powalczy o kolejną ligową wygraną. Na razie ma na koncie tylko jedno zwycięstwo. W derbach regionu pokonał MUKS Zagłębie Sosnowiec (31:30). Teraz rywalem zawiercian będzie Unimetal Recycling MTS Chrzanów. Spotkanie rozegrane zostanie w hali sportowej przy ulicy Blanowskiej w Zawierciu, ale gospodarze nie będą mogli liczyć na doping kibiców. Żółta strefa obowiązuje na terenie całego kraju. Jedno z ograniczeń dotyczy wydarzeń sportowych, które mogą odbywać się jedynie bez udziału publiczności. Warto jednak dodać, że na swoim Facebooku klub planuje transmisję z tego meczu. Początek o godzinie 16. 

Jak oba zespoły spisywały się w poprzedniej kolejce? Viret CMC Zawiercie miał pauzę. Zespół z Chrzanowa zmierzył się natomiast we własnej hali z KSSPR Końskie. Pokonał rywali różnicą czterech bramek (27:23). Zawiercianie z tym samym zespołem zmierzyli się w 4. kolejce. Wyjazdowe spotkanie nie ułożyło się po myśli Viretu. Szczypiorniści z Zawiercia przegrali 25:24. 

Viret CMC Zawiercie - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 

Niedziela, 25 października, godz. 16

Comments powered by CComment

bytomski logo pelen kolor beta

Jura24 - portal internetowy miasta Zawiercie oraz powiatu zawierciańskiego. Twoje codzienne źródło informacji.

Media społecznościowe

© 2020 © Media operator - Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Search